FUNDACJA WAWER
informacje

Fundacja „WAWER” powstała w 2018r, dzięki potrzebie serca, chęci niesienia pomocy najsłabszym czyli dzieciom, młodzieży i seniorom.

Fundacja „WAWER” to wyjątkowy zespół osób, który z ogromną pasją angażuje się się w organizowanie wydarzeń łączących pokolenia, integrujące lokalną społeczność oraz wspierających rozwój edukacyjny dzieci i młodzieży.

Priorytetem Fundacji „WAWER” jest przeciwdziałanie wykluczeniu młodych ludzi, wyrównując ich szanse w dostępie do pomocy edukacyjnych , znajdywaniu i rozwijaniu pasji oraz aktywne zagospodarowanie wolnego czasu dzieci i młodzieży.

NASZ ZESPÓŁ

Ludzie tworzący Fundację

IMG_20230203_095212_Easy-Resize.com.jpg

MARTA KOŻUCHOWSKA

Prezes Zarządu

Marta Kożuchowska, absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej SIG w Warszawie oraz Warszawskiego Instytutu Bankowości. Wieloletni menedżer, mentor, coach oraz współtwórca programów rozwojowych dla kadry menedżerskiej. Obecnie z radością dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasjami z naszym młodym pokoleniem, w ramach projektów realizowanych przez Fundację Wawer.

Prywatnie uwielbiam podróżować, malować, projektować, odnawiać przedmioty z duszą czyli tworzyć i cieszyć tym siebie i  innych. Mam słabość do zwierząt i  lodów pistacjowych.

Moje motto: "Wszyscy mamy obowiązek być szczęśliwi"

wzk_9729_Easy-Resize_edited.jpg

AGATA DĘBSKA

Kierownik Placówki

Agata Dębska – magister  wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z terapią padagogiczną, licencjat wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna, terapeuta ręki. Lubię: kolor różowy, słodycze, zwierzaki Nie lubię: pieczarek i prasowania Hobby: sport, motocykle, muzyka i podcasty

received_853233752442141.jpeg

DANUTA NIEBRZYDOWSKA

Wychowawca / Opiekun projektu

Danuta Niebrzydowska - wykształcenie wyższe zawodowe ;  historia - kierunek o specjalności  europeistyki i nauczycielskiej . Studia o kierunku coaching uniwersalny . Lubię film , podróże,  spotkania z przyjaciółmi , owoce i lody .Ulubione kolory to różowy,  żółty .

Izabella Roguska (002).jpeg

IZABELA ROGUSKA

Terapeuta

Izabella Roguska, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego studiów pedagogicznych, oligofrnopedagog. Jestem pedagogiem, nauczycielem dyplomowanym, trenerem umiejętności społecznych i wykwalifikowanym terapeutą pedagogicznym

z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Na co dzień pracuję w szkole jako pedagog i terapeuta pedagogiczny. Od lat z sukcesami prowadzę treningi umiejętności społecznych i wnioskowania moralnego.

291876293_1119606875256150_7736541612314070085_n.jpg

WSPÓŁPRACOWNICY

Dedykowani do konkretnych projektów

W naszych pracach bierze udział wielu specjalistów, którzy wspomagają nas swoją wiedzą i umiejętności dostosowanymi do konkretnych zadań. To szerokie spektrum zawodowe, od motoryki, poprzez tłumaczy, a nawet specjaliści prawa pracy, którzy wspomagali uchodźców z Ukrainy w procesie pozyskiwania zatrudnienia. Nieocenione, fachowe wsparcie.

314455490_1204322976784539_5445140455267176180_n (1).jpg

WOLONTARIUSZE

Wspaniała grupa wsparcia

Wszystkim Bardzo Dziękujemy.

To naprawdę wspaniali ludzie, którzy pomagają w pracach fundacji. Śmiało możemy powiedzieć, że wiele wydarzeń, bez nich, nie miałoby miejsca. Cieszymy się, ze obdarzono nas zaufaniem. A wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć nasze działania, zapraszamy.