PROJEKTY

Fundacja Wawer realizuje szereg projektów, zarówno stałych, czasowych oraz cyklicznych jak i okazjonalnych. W ramach projektu ASY FUNDACJI WAWER prowadzimy Placówkę Wsparcia Dziennego, czasowo wspieraliśmy również dzieci i młodzież ukraińską poprzez udział w przedsięwzięciu POLUKRUJ, wspieranego prze UNICEF. Nasze działania na rzecz społeczności ukraińskiej realizowaliśmy też w ramach projektu POMAGAMY, prowadząc placówkę wsparcia matek z dziećmi w okresie wiosny 2022 roku. POMAGAMY, to także okolicznościowe akcje świątecznych paczek i program niemarnowania żywności, wspomagając baki żywności. Nasza aktywność w zakresie wspierania najmłodszych, to także WERWA WAWER, bo jak wiadomo, w zdrowym ciele - zdrowy duch. Nie zapominamy skąd jesteśmy, stąd program LOKALSI. Wykorzystując naszą siedzibę, ale także infrastrukturę dzielnicy, włączamy w życie społeczne lokalną społeczność. Gry terenowe, imprezy kulturalne, wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń z życia lokalnego i narodowego. Naszym wielkim sukcesem jest zorganizowanie FALENICKIEJ GIEŁDY STAROCI, nie tylko ożywiając historyczne miejsce, ale przede wszystkim, dając miejsce spotkań i spędzania czasu  mieszkańcom Warszawy i Wawra.

ASY FUNDACJI WAWER

W ramach projektu ASY FUNDACJI WAWER prowadzimy Placówkę Wsparcia Dziennego. Szeroki plan zajęć specjalnych, codzienne zajęcia wsparcia dla dzieci i młodzieży zapisanych do projektu.
Wsparcie specjalistów, w tym psychologów i terapeutów

POLUKUJ

Fundacja Wawer realizuje szereg projektów, zarówno stałych, czasowych oraz cyklicznych jak i okazjonalnych.W ramach projektu ASY WAWRA prowadzimy Placówkę Wsparcia Dziennego,

Pierwsza Faza projektu zakończona,
w planach kolejne edycje,
wkrótce informacje.
fundacja wawer dekoracje świąteczne

POMAGAMY

Choć istotą naszych działań jest praca z dziećmi, a także z seniorami, nie zapominamy również o wszystkich potrzebujących.
Nasza akcja "Wawerska Świąteczna Paczka" jest doskonale znana i ceniona. A my dumni jesteśmy z obsługi wawerskich jadłodzielni

fundacja_wawer_fundacja_wawrszawa_5.jpg

WERWA WAWER

Naszą misją jest rozbudzenie w dzieciach i młodzieży zaciekawienia światem, sportem, relacjami z drugim człowiekiem. Nasi instruktorzy i wychowawcy, inspirują, zachęcają do zdrowego stylu życia i aktywności.

FALENICKA_GIEŁDA_STAROCI.jpg

GIEŁDA STAROCI

fundacja_wawer_fundacja_wawrszawa_3.jpg

LOKALSI

Uspołeczniamy społeczność lokalną, poprzez spotkania, ciekawe imprezy tematyczne, codzienny kontakt. Ważne, aby pamiętać, że jesteśmy stąd, z warszawskiego Wawra.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

FALENICKA GIEŁDA STAROCI

organizowana jest w każdą drugą niedzielę misiąca, za wyjątkiem kwietnia, z uwagi na Święta tydzień później. Zapraszamy na Trocinową 1 w warszawskiej Falenicy.